Лікування наркоманії

Русский | Українська

Наркоманія — це страшна хвороба, що вражає кожного, хто вирішив спробувати «надзвичайні відчуття» та «неприродну насолоду». Вона, як підступна вбивця, легко спокушає жертву, заманюючи її в пастку, щоб вже ніколи не випустити зі своїх смертельних обіймів. Хтось здається їй одразу й підсідає мало не з першої дози, а з кимось вона деякий час грається, даючи марну надію на те, що кайф час від часу не затягне. Та, в будь-якому разі, це гра в «кицьки-мишки», де людина — завжди тільки  жертва. Врятуватись можна, якщо встигнути вчасно покликати на допомогу.

Результати ефективного лікування наркоманії в Україні демонструє мережа клінік «Ренесанс». Майже 20 років практики, команда висококласних лікарів, кращі світові методики, ефективні ліки, сучасне обладнання та комфортні умови для перебування пацієнтів в стаціонарі — все це забезпечує високі результати анонімного лікування наркотичної залежності:  кілька тисяч наркозалежних пацієнтів змогли вибратись зі смертельних лещат наркоманії та почати життя спочатку саме завдяки лікуванню в клініці «Ренесанс». Сьогодні «Ренесанс» — це мережа з 15 медичних центрів в Україні, клініки в Росії та Болгарії, що спеціалізуються виключно на наркологічній практиці.

Лікування наркозалежності проходить в 4 етапи

Діагностика

1 крок лікування наркоманії в Києві - діагностика

Лікар оглядає пацієнта, визначає рівень тяжкості наркотичної залежності, оцінює фізичний та психічний стан хворого, дізнається, які наркотичні речовини вживав пацієнт. Після цього призначається попередній курс лікування.

Детоксикація та зняття «ломки» (допомога при абстинентному синдромі)

2-й крок лікування наркоманії в Києві - детоксикація

В умовах стаціонару клініки проводиться комплекс терапевтичних процедур, спрямованих на виведення наркотичних речовин з організму пацієнта. Цей курс містить велику кількість крапальниць, з допомогою яких вводяться лікувальні препарати. Наркозалежних часто лякає фізична криза, яку переживає організм за відмови від наркотиків. Цей важкий синдром називається «ломкою». В медицині його називають абстинентним синдромом. Він виникає через те, що наркотик дуже швидко вбудовується в процеси обміну речовин, тож відмова від нього важко  переноситься організмом. Щоби полегшити фізичні страждання при абстинентному синдромі, хворому вводять ряд препаратів, які знімають больові симптоми та підтримують організм в період відмови від наркотиків, попереджуючи кризу.

Реабілітація

Третій крок лікування від наркоманії - реабілітація

На цьому етапі з пацієнтом системно працюють лікарі та психологи. Вони навчають його жити без наркотиків, долати життєві труднощі, відпочивати, радіти власним досягненням. Під час реабілітації пацієнт проходить курс загального та психічного оздоровлення. Багато уваги психологи приділяють формуванню нового мотиваційного ядра особистості. Головне завдання реабілітації — продемонструвати пацієнтові, що життя прекрасне без наркотиків, що він зможе й без них бути щасливим. Програми реабілітації для кожного хворого розробляються індивідуально.

Соціальна адаптація

4-й крок лікування наркоманії - адаптація

Це надзвичайно важливий етап, під час якого пацієнта вчать казати «ні» наркотику у будь-якій ситуації. Адаптація базується на роботі з психологами. Однією з програм адаптації є пошук тих занять та видів активності, які будуть приносити задоволення пацієнту та заповнять пустоту, що виникла там, де раніше був наркотик. Психологи допоможуть пацієнту переосмислити на своє минуле і  теперішнє життя  та відкрити в ньому нові горизонти.

Пацієнти та їхні родичі часто звертаються з таким запитанням: як бути, якщо в місті, де проживає хворий, немає клініки? Як здійснити лікування пацієнта від наркотичної залежності, наприклад, у Львові чи Івано-Франківську? Хочеться зауважити, що в такому випадку без вагань треба їхати в Київ. Методи лікування наркоманії передбачають відрив від середовища, що сприяє швидшому одужанню. Відмовляючись від наркотиків, пацієнт починає нове життя, а найкращі умови для цього — зміна місця проживання, хоч й тимчасово.

руководитель отделения РЕНЕССАНС ДАРНИЦА

Трегуб
Виталий Николаевич

Заведующий отделением, ведущий тренингов личностного роста, раскрытие потенциала, построение совместного с клиентом плана выздоровления, поиск ресурса и создание индивидуальной послереабилитационной программы выздоровления. Oпыт работы 5 лет.
После чего, наш дежурный врач перезвонит вам и согласует дату и время.

Сертификаты:

Снимаем ломку
в первый же день

Бесплатно доставим
в клинику

Гарантируем
полную анонимность

Наши центры:
Сделайте первый шаг - запишитесь на бесплатную консультацию!После чего, наш дежурный врач перезвонит вам и согласует дату и время.

или позвоните нам в любое время:

+38(093)170 53 01, +38(044)232 98 42