Лікування алкоголізму

Русский | Українська

Вид наркотичної залежності від спиртних напоїв, що характеризується нанесенням суттєвої шкоди фізичному та психічному здоров’ю людини та призводить до її повної деградації та смерті, називається алкоголізмом. У людей, що страждають від алкогольної залежності, суттєво погіршується пам’ять та розумова активність, спостерігаються соматичні та психічні розлади, що провокують передчасну смерть.

Статистика смертності в Україні, що безпосередньо пов’язана з вживанням спиртних напоїв, налічує понад 40 тисяч смертельних випадків на рік. Ви тільки вдумайтесь: 40 тисяч людей щорічно гине лише через те, що вживає спиртні напої. Ця цифра значно переважає смертність від будь-якої з інших хвороб, вона більша за втрати, понесені під час військових конфліктів, стихійних лих, кримінальних злочинів та ДТП. До речі, насправді кількість загиблих через вживання алкоголю значно більша, адже цифра 40 тисяч не включає тих летальних випадків від інфарктів та інсультів, які спричинило попереднє вживання людьми алкоголю, що й призвело до розвитку цих хвороб.

Таку кричущу картину наше суспільство має через своє надзвичайно толерантне ставлення до зловживання спиртним та відверте небажання бачити алкоголізм суспільною проблемою. На жаль, зловживати алкоголем в Україні вважається цілком нормальним, тому алкоголізм не сприймається як хвороба, що потребує лікування. Саме через такий самообман алкоголізм легко та безперешкодно проходить від початкової стадії до останньої, коли допомогти хворому, вилікувати його й повернути до нормального здорового життя вже дуже важко.

Однак, навіть надзвичайно важко — зовсім не означає, що неможливо.

Анонімне лікування алкоголізму в центрі «Ренесанс» — це ефективна допомога хворим, які перебувають в різних стадіях залежності від спиртного. Наші лікарі знають клінічно перевірені методи лікування жіночого та спадкового алкоголізму, що багатьма вважається невиліковним. Переважна більшість наших важких хворих не вірили в позитивний результат, але зараз вони щасливі, бо стали цілком здоровими людьми. Лікарі в «Ренесансі» переконані: успішне лікування від алкоголізму існує, адже самі вони вже змогли повернути до життя вже не одну тисячу людей. Через це в кожному медичному закладі від пацієнта вимагають тільки одного — мати щире бажання позбутися залежності, а решту зроблять медики, тренери, психологи.

«Ренесанс» — це мережа клінік, що працюють з 1996 року. Три лікувальні центри розташовані в Києві, інші працюють в Росії та Білорусії. Нещодавно кілька клінік відкрилося в Казахстані.

Лікування алкогольної залежності проходить в кілька етапів:

Попередня діагностика

1-й етап лікування алкоголізму - діагностика

Це перший етап лікування від алкоголізму. Лікар оцінює стан пацієнта, визначає стадію залежності та розробляє попередній курс. Інколи, щоби почати лікування, потрібно на початку побороти абстинентний синдром (інакше кажучи - вивести із запою). Цей стан дуже небезпечний, бо може призвести до смерті пацієнта, тому виводити із запою мають лише професійні лікарі-наркологи.

Наступний етап — детоксикація

2-й етап лікування алкоголізму - детоксикація

Проведення детоксикації спрямоване на виведення з організму алкоголю та інших надзвичайно шкідливих речовин, що утворюються під час розпаду спиртного. Найнебезпечнішими серед них для людського організму є ацетальдегид та формальдегід. На етапі детоксикаціїї лікарі проводять курс, спрямований на зняття абстинентного синдрому. Завдяки йому, відміна алкоголю проходить без фізичних страждань та ризиків.

Третій етап — реабілітація

Третій етап позбавлення від алкогольної залежності

Комплексне лікування за новітніми та перевіреними роками найефективнішими методиками. На цьому етапі застосовується медикаментозне лікування алкоголізму та робота з психологами. В основі комплексної програми — очищення організму та набуття хворим навичок життя без алкоголю.

Четвертий етап — соціальна адаптація

лікування алкоголізму та реабілітація

Він спрямований на загальне оздоровлення організму та психіки пацієнта. Для цього лікарями та психологами розробляється індивідуальна програма з огляду на персональні характеристики, історію хвороби, стан фізичного та психічного здоров’я хворого. Метою адаптації є навчити пацієнта боротися зі спокусами, що виникають щодня. Хворий має знати, які випробування чекають на нього, та вміти їх успішно проходити.

До нашої клініки часто звертаються з таким запитанням, мовляв, чи можливе лікування алкоголізму, якщо хворий живе не в Києві, а, скажімо, у Львові, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі чи Чернівцях? Відповідаємо: лікування алкоголізму в іншому місті має свої переваги, а умови проживання для пацієнтів ми забезпечили якнайкращі. Приїздіть та переконайтеся в цьому самі.

руководитель отделения РЕНЕССАНС ДАРНИЦА

Трегуб
Виталий Николаевич

Заведующий отделением, ведущий тренингов личностного роста, раскрытие потенциала, построение совместного с клиентом плана выздоровления, поиск ресурса и создание индивидуальной послереабилитационной программы выздоровления. Oпыт работы 5 лет.
После чего, наш дежурный врач перезвонит вам и согласует дату и время.

Сертификаты:

Снимаем ломку
в первый же день

Бесплатно доставим
в клинику

Гарантируем
полную анонимность

Наши центры:
Сделайте первый шаг - запишитесь на бесплатную консультацию!После чего, наш дежурный врач перезвонит вам и согласует дату и время.

или позвоните нам в любое время:

+38(093)170 53 01, +38(044)232 98 42